Općinski načelnik donio je dana 20. ožujka 2023. godine, na prijedlog Povjerenstva za provedbu Javnog poziva za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme u projektu „Zaželi sretniju starost – Općina Ružić – faza III“, Odluku o izboru kandidatkinje za rad na radnom mjestu – radnica za potporu i podršku osobama starije životne dobi i osobama u nepovoljnom položaju, kroz projekt „Zaželi sretniju starost – Općina Ružić – faza III“ iz prijavnog programa „ Zaželi – program zapošljavanja žena – faza III“.
Postupak je proveden za jedno radno mjesto kao zamjena za djelatnicu projekta koja odlazi na drugo radno mjesto.

Originalni dokument može se otvoriti klikom na poveznicu ispod teksta.

ODLUKA O ODABIRU