Iako prizori koje možete vidjeti na dolje priloženim fotografijama podsjećaju na nesvakidašnju elementarnu nepogodu, prostorije Općine Ružić u Gradcu nije poharao ni potres ni tsunami ni tornado, nego Izborno povjerenstvo Općine Ružić.

Naime, nakon "mukotrpnog" brojanja čak nekoliko stotina glasačkih listića članovi Povjerenstva bili su toliko iscrpljeni da nisu više imali snage niti dokrajčiti pripremljene slastice.

Ali tko bi im i zamjerio? Ipak su oni za pišljivih par tisuća kuna po glavi morali cijeli Božji dan sjediti u uredu i dosađivati se, pa bi bilo uistinu neukusno očekivati od njih da još i počiste za sobom.

Svaka čast!