Predstavnici 113. i 142. brigade Hrvatske vojske, IX. bojne HOS-a, Općine Ružić i Grada Drniša, danas u popodnevnim satima, a uoči sutrašnje 25. obljetnice oslobađanja Miljevačkog platoa, obišli su mjesta pogibije osmorice hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata koji su život položili na miljevačkom bojištu.
Polaganjem vijenaca, paljenjem svijeća i molitvom za poginule hrvatske vitezove, njihovi suborci i predstavnici lokalne samouprave pokazali kako nas i danas, 25 godina nakon dana ponosa i slave, s našim herojima povezuje neraskidiva veza zahvalnosti za njihovu žrtvu, te da danas žive u našim srcima baš kao i onoga dana kad su se preselili u nebesku Domovinu.
Slava im!