Put kroz Gradac 25, 22322 Ružić | Telefon: 022/872-811 E-mail: opcina-ruzic@si.t-com.hr

Ministarstvo poljoprivrede Republike Hrvatske i Europski poljoprivredni fond za ruralni razvoj pokrenuli su kampanju za promociju ovogodišnjih natječaja iz Programa ruralnog razvoja 2014.-2020., za Mjeru 4.1.1. „Restrukturiranje, modernizacija i povećanje konkurentnosti poljoprivrednih gospodarstava“, te Mjeru 6, po prvi put za tip operacije 6.2.1. „Potpora ulaganju u pokretanje nepoljoprivrednih djelatnosti“.

Ovim putem obavještavamo sve potencijalne korisnike i zainteresirane građane s područja naše općine da se mogu registrirati za sudjelovanje na jednoj od radionica gdje će moći dobiti sve relevantne informacije o mjerama.

Radionica za Mjeru 6.2.1. „Potpora ulaganju u pokretanje nepoljoprivrednih djelatnosti“ održat će se u Velikoj dvorani Sveučilišne knjižnice u Splitu, Ulica Ruđera Boškovića br. 31, u utorak, 27. veljače 2018. godine s početkom u 12.00 sati, a radionica za Mjeru 4.1.1. „Restrukturiranje, modernizacija i povećanje konkurentnosti poljoprivrednih gospodarstava“ isti dan u istoj dvorani s početkom u 14:00 sati.

Za više informacija o radionicama Mjere 4.1.1., kao i online obrazac za sudjelovanje kliknite ovdje, a za radionice Mjere 6.2.1 kliknite ovdje.