Odlukom Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske od danas se obustavlja rad tržnica i svih objekata u sastavu tržnica u kojima se obavljaju druge djelatnosti.

Istovremeno se dopušta pokretna prodaja po naseljima iz vozila (kombi-prodaja), ali uz strogo pridržavanje mjera socijalne distance i korištenje zaštitnih sredstava
.

Naime, Stožer civilne zaštite Šibensko-kninske županije zatražio je od Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske dodatno pojašnjenje u svezi s radom pokretnih trgovina (kombiji s robom) koja predstavljaju vrlo važan segment opskrbe pojedinih ruralnih naselja Šibensko-kninske županije.
Stožer civilne zaštite Republike Hrvatske očitovao se kako je gore navedeno.

KORONAVIRUS - INFORMACIJE ZA GRAĐANE OPĆINE RUŽIĆ 0-24 SATA:
Telefon: 091/4333-587

Pozivni centar za pitanja građana: 113