Put kroz Gradac 25, 22322 Ružić | Telefon: 022/872-811 E-mail: opcina-ruzic@si.t-com.hr
Općinski načelnik Općine Ružić Dalibor Durdov objavio je danas, 13. 09. 2021. dva Poziva za dostavu ponuda - postupak jednostavne nabave - za asfaltiranje nerazvrstanih cesta na području Opčine Ružić.

Projekt "Asfaltiranje nerazvrstanih cesta na području Općine Ružić 2021." sufinancira se sredstvima Ministarstva regionalnoga razvoja i fondova Europske unije kroz Program podrške brdsko-planinskim područjima.
Procijenjena vrijednost nabave iznosi: 188.000,00 kuna bez PDV-a.

Projekt "Asfaltiranje nerazvrstanih cesta u demografski ugroženim dijelovima Općine Ružić 2021." sufinancira se sredstvima Ministarstva prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine kroz Program poticanja razvoja komunalnog gospodarstva i ujednačavanje komunalnog standarda u 2021. godini. 
Procijenjena vrijednost nabave iznosi: 98.400,00 kuna bez PDV-a 

Natječajna dokumentacije se može preuzeti klikom na poveznice ispod teksta.

Dokumentacija za projekt Asfaltiranje nerazvrstanih cesta na području Općine Ružić 2021.

Dokumentacija za projekt Asfaltiranje nerazvrstanih cesta u demografski ugroženim dijelovima Općine Ružić 2021.