Put kroz Gradac 25, 22322 Ružić | Telefon: 022/872-811 E-mail: opcina-ruzic@si.t-com.hr
Predsjednik Općinskog vijeća Općine Ružić Ante Duran sazvao je za petak, 11. ožujka 2022. godine 5. sjednicu Općinskog vijeća Općine Ružić.
Sjednica će se održati u Prezentacijskoj dvorani Kulturnog centra u Otavicama s početkom u 18:00 sati.
Dnevni red sjednice i materijali mogu se preuzeti na poveznici ispod teksta.

U skladu s člankom 84. Poslovnika Općinskog vijeća Općine Ružić, uzimajući u obzir veličinu prostora i važeće epidemiološke mjere, a zbog reda na sjednici, predsjednik Općinskog vijeća odredio je da, uz općinske vijećnike, općinskog načelnika, zapisničarku i predstavnike upravnih odjela Šibensko-kninske županije, na sjednici u svojstvu javnosti, medija i zainteresiranih strana može biti nazočno najviše 7 osoba.

DNEVNI RED I MATERIJALI