Glumci zagrebačkog kazališta Moruzgva, nakon prošlogodišnje vrlo posjećene predstave "Vla Vla Vlajland cabaret" u Kljacima, i ove će godine nastupiti u našoj sredini.
U četvrtak, 28. srpnja na malonogometnom igralištu Osnovne škole u Gradcu s početkom u 21:00 sati odigrat će predstavu „Čudo“.
Riječ je o njihovoj najnovijoj predstavi koja je imala premijeru u Splitu 2. travnja ove godine. "Čudo" je svojevrsni nastavak uspješnice "Vla vla vlajland cabaret", a uz Eciju Ojdanić nastupit će i mladi glumac kazališta 'Kerempuh' Matija Šakoronja.
Autor predstave je poznati splitski komediograf Ivan Leo Lemo, kostimografiju je osmislila Mirjana Zagorec, scenografiju Kristijan Popović, a glazbu je skladao Zvonimir Dusper Dus.
Ulaz slobodan.

Video poruku glumice Ecije Ojdanić možete pogledati OVDJE