Društvo pripovjedača Hrvatske, Općina Ružić i Muzeji Ivana Meštrovića pozivaju djecu i odrasle na drugu priredbu  pod nazivom Baj(k)okaz – čarobni govor bajki i priča, večer kreativnog pripovijedanja.

Uronite u svijet mašte i zbilje s pripovjedačima Društva hrvatskih  pripovjedača i kreativnog studija „Logos“.

Priče ća Vam pričati pripovjedačice iz Zadra, Velike Gorice, Vrgorca i Čavoglava.

S radošću Vas očekujemo u subotu, 3. rujna  u 18:30 sati na platou ispred Crkve Presvetoga Otkupitelja – Mauzoleja Ivana Meštrovića.

Ulaz je besplatan, a u slučaju kiše cijeli program će se održati u prostorijama Kulturnog centra Otavice.