Put kroz Gradac 25, 22322 Ružić | Telefon: 022/872-811 E-mail: opcina-ruzic@si.t-com.hr
Općinski načelnik objavio je 10. ožujka 2023. godine Javni poziv za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme u projektu „Zaželi sretniju starost – Općina Ružić – faza III“ iz prijavnog programa “Zaželi - program zapošljavanja žena – faza III” - radnica za potporu i podršku osobama starije životne dobi i osobama u nepovoljnom položaju.
Projektom će na određeno vrijeme od 20. ožujka do 30. lipnja biti zaposlena jedna žena iz ciljanih skupina kao zamjena za djelatnicu projekta koja odlazi na drugo radno mjesto.
Rok za prijavu je 8 dana od dana objave, to jest do 18.ožujka 2023. godine, a cjeloviti tekst Javnog poziva sa svim potrebnim informacijama za zainteresirane žene kao i obrazac prijave mogu se preuzeti na poveznicama ispod teksta.
Javni poziv objavljen je i na oglasnoj ploči i mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

JAVNI POZIV

PRIJAVNI OBRAZAC