Budući da zbog tehničkih problema nije došlo da ranije najavljenih radova na niskonaponskoj mrežu u Gradcu koji su se trebli obaviti u petak, 29. runja, iz HEP-a obavještavaju građane Gradca da će dio naselja Gradac biti bez električne energije u utorak, 03. listopada 2023. u vremenu od 08:00 do 16:00 sati.

Bez struje će biti ulice: Put kroz Gradac od trafostanice put Baljaka, ulica Put crkve, dio ulice Put škole te ulica Pastuovići.

Također, obavještavamo građane da će gore navedene ulice nekoliko dana biti bez javne rasvjete dok se ne obave nužni radovi na sustavu.

U ime Općine Ružić i Hrvatske elektroprivrede molimo za strpljenje i zahvaljujemo na razumijevanju!