Predbožićno i božićno vrijeme u našoj sredini ove će godine biti popraćeno nizom prigodnih manifestacija.

Športsko rekreacijsko društvo Čikola organizira prvi Advent u Gradcu u petak i subotu, 22. i 23. prosinca 2023. godine.
Članovi udruge u vlastitim rukama podignutim adventskim kućicama na trgu ispred zgrade Općine Ružić pripremat će prigodne delicije – kobasice, fritule, kuhano vino i još puno toga…
U petak 22. prosinca organizira se prigodni program u čijem središtu će biti naši najmlađi koji dobiti i prigodne božićne pakete, dok je u subotu na rasporedu koncert grupe Ultima te druženje do kasnih noćnih sati.

Udruga Čavoglave i župa Svetoga Ilije Kljaci, nakon duže pandemijske pauze ove će godine ponovo upriličiti „žive jaslice“ na platou Crkve hrvatskih mučenika u Čavoglavama.
Program je na rasporedu u večernjim satima na blagdan Svetoga Stjepana, a i tamo će mališani dobiti prigodne božićne poklone.

Ulaz na sva događanja je slobodan te su svi srdačno pozvani!