Put kroz Gradac 25, 22322 Ružić | Telefon: 022/872-811 E-mail: opcina-ruzic@si.t-com.hr
U četvrtak, 4 kolovoza, u predvečerje Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, ispred Crkve Presvetog Otkupitelja - Mauzoleja Ivana Meštrovića održat će se večer folklora, poezije i duhovne glazbe.

U folklornom dijelu programa nastupit će Etno udruga Petrovo polje i KUD Sveti Ilija Kljaci spletom pjesama i plesova petropoljskog kraja. Potom će u kratkim crtama i sa nekoliko stihova biti predstavljena knjiga Ante Tonća Matića "Lutanje za verdinom", a vrhunac programa bit će koncert duhovne glazbe na kojem će nastupiti: tenor Hrid Matić, mezzosopraistica Nera Gojanović i sopranistica Martina Klarić u pratnji Gaja Matića Marovića na klaviru i Gordane Pavić na orguljama.

Program započinje u 19.00 sati

Radujemo se vašem dolasku!