Put kroz Gradac 25, 22322 Ružić | Telefon: 022/872-811 E-mail: opcina-ruzic@si.t-com.hr
On će suditi pravo ubogim pučanima, djeci siromaha donijet će spasenje, a tlačitelja će smrviti. I živjet će dugo kao sunce i kao mjesec u sva pokoljenja. Sići će kao rosa na travu, kao kiša što natapa zemlju! U danima njegovim cvjetat će pravda i mir velik - sve dok bude mjeseca. I vladat će od mora do mora i od Rijeke do granica svijeta. Dušmani će njegovi preda nj kleknuti i protivnici lizati prašinu. Kraljevi Taršiša i otoka nosit će dare, vladari od Arabije i Sabe danak donositi. Klanjat će mu se svi vladari, svi će mu narodi služiti. On će spasiti siromaha koji uzdiše, nevoljnika koji pomoćnika nema; smilovat će se ubogu i siromahu i spasit će život nevoljniku: oslobodit će ih nepravde i nasilja, jer je dragocjena u njegovim očima krv njihova. Bilo ime njegovo blagoslovljeno dovijeka! Dok je sunca, živjelo mu ime! Njim se blagoslivljala sva plemena zemlje, svi narodi nazivali blaženima!

Psalam 72.

Sretan i blagoslovljen blagdan Porođenja Gospodinova!

Načelnik i Općinsko vijeće Općine Ružić