Put kroz Gradac 25, 22322 Ružić | Telefon: 022/872-811 E-mail: opcina-ruzic@si.t-com.hr
Općina Ružić objavila je danas Javni poziv za prijavu kandidata za Program zapošljavanja nezaposlenih osoba u javnim radovima na području Općine Ružić.

Programom je predviđeno zapošljavanje četiri osobe na uređenju i održavanju različitih javnih površina i građevina na području općine u četveromjesečnom razdoblju od 01. kolovoza do 30. studenoga 2017.

Na ovaj poziv mogu se javiti osobe koje se nalaze u evidenciji Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, a duljina vremena provedenog u evidenciji Zavoda ovisi o dobnoj, obrazovnoj ili socijalnoj kategoriji kandidata.

Prijave se podnose od 18. da 25. srpnja 2017. godine na adresu:

OPĆINA RUŽIĆ
PUT KROZ GRADAC 25
22322 RUŽIĆ

Detalji Javnog poziva mogu se vidjeti u dokumentu u privitku.

DOWNLOAD