Put kroz Gradac 25, 22322 Ružić | Telefon: 022/872-811 E-mail: opcina-ruzic@si.t-com.hr
Općinski načelnik Ante Pijuk i zamjenik načelnika Dalibor Durdov uručili su ovih prvih dana nove školske godine područnim odjeljenima Osnovne škole Antuna Mihanovića Petropoljskog u Gradcu i Čavoglavama vrijednu informatičku opremu.

Područnoj školi u Gradcu, na inicijativu vijećnice Općinskog vijeća Općine Ružić i učiteljice područne škole gospođe Sandre Gorete, doniran je fotokopirni uređaj marke Canon, što će uvelike pomoći svakodnevnim potrebama djece i nastavnika.

Područnom odjeljenju u Čavoglavama donirano je prijenosno računalo marke Lenovo. Inače, područno odjeljenje u Čavoglavama pohađa samo jedan učenik, pa je općina ovim putem željela iskazati cijenjenje za rad učitelja i drugog školskog osoblja, a isto tako pomoći roditeljima i učeniku koji školu pohađa u zaista specifičnim uvjetima.