Povodom 28. obljetnice vukovarske tragedije i zločina nad hrvatskim braniteljima i civilima Općina Ružić organizira putovanje u Vukovar i sudjelovanje u Koloni sjećanja 18. studenoga 2019.
Autobus polazi u nedjelju 17. studenoga u 21:30 sati ispred Vatrogasnog doma u Kljacima, odnosno u 22:00 sati ispred zgrade općine u Gradcu.
Povratak je u ponedjeljak, 18. studenoga u kasnim večernjim satima.
Općina pokriva troškove prijevoza dok druge eventualne troškove snose sudionici putovanja, skupno ili individualno.
S obzirom da troškove prijevoza snosi Općina Ružić,  rezervacije će se primati prvenstveno za žitelje naše općine, a u slučaju većeg interesa prednost će imati hrvatski branitelji iz Domovinskog rata, roditelji i djeca poginulih i nestalih hrvatskih branitelja te osobe slabijeg imovinskog statusa sa područja općine.
Napomena: Djeca i maloljetnici mogu putovati jedino u pratnji roditelja ili u pratnji druge punoljetne osobe uz javnobiježnički ovjerenu suglasnost roditelja.
Prijave se primaju do zaključno 16. studenoga na broj: 091/4333-587.