Put kroz Gradac 25, 22322 Ružić | Telefon: 022/872-811 E-mail: opcina-ruzic@si.t-com.hr
Radi zaštite djelatnika u trgovinama te učinkovitije provedbe mjere zabrane okupljanja i boravka na javnim površinama, Stožer civilne zaštite Republike Hrvatske donio je Odluku o radnom vremenu trgovina kojom je radno vrijeme trgovina kojima je dopušten rad ograničio na vrijeme od 08:00 do 17:00 sati.

Stožer je donio i Odluku o općim i specifičnim mjerama zaštite koje obavezno provode pružatelji usluge taxi prijevoza kojom su precizno definirane mjere zaštite kojima moraju udovoljavati taxi prijevoznici kao jedina kategorija međumjesnog prijevoza koja nije ukinuta.

Lokalni stožeri civlne zaštite dužni su navedene odluke provesti u djelo, odnosno nadgledati njihovu provedbu.

ODLUKA O RADNOM VREMENU TRGOVINA

ODLUKA O TAXI PRIJEVOZU