Temeljem provedenog Javnog natječaja za zakup poslovnog prostora u vlasništvu Općine Ružić - poslovni prostor - prizemlje/prodavaonica površine 120 metara četvornih, na adresi Put kroz Gradac 23 u Gradcu, općinski načelnik Dalibor Durdov donio je Odluku o odabiru.
Kao najpovoljnija ponuda, odnosno ponuda s najvišim ponuđenim iznosom, prihvaćena je ponuda Trgovačkog lanca Djelo d.o.o. u iznosu od 75,00 kuna po četvornom metru, odnosno 9.000,00 kuna mjesečno.
Temeljem ove Odluke općinski načelnik će potpisati Ugovor o zakup s odabranim ponuditeljem.
Zapisnik o otvaranju ponuda i Odluka o odabiru nalazi se na poveznici ispod teksta.

ODLUKA O ODABIRU